Print
Category: Uncategorised
Hits: 957

PRAWO KARNE

Kolejną czołową specjalnością naszej kancelarii adwokackiej są sprawy, które dotyczą postępowań o charakterze karnym. Zakres usług adwokata profesjonalnie zajmującego się sprawami karnymi jest bardzo szeroki. Do nich można zaliczyć między innymi:

Przestępstwa takie jak: pobicie, groźby, stalking, kradzież, składanie fałszywych zeznań, jazda pod wpływem alkoholu, naruszenie nietykalności cielesnej, zniesławienie; znęcanie się, uchylanie od alimentów, znieważenie, nadużycie uprawnień przez funkcjonariusza, kradzież z włamaniem, rozbój, przywłaszczenie, oszustwo, zniszczenie mienia, wyłudzenie odszkodowania;

Pomoc prawo karne - Inowrocław

Wyżej wymienione przykłady to niewielka część obszarów, którymi zajmuje się obrońca praw i obowiązków zarówno oskarżonych, jak i pokrzywdzonych. W naszej kancelarii podchodzimy do każdej sprawy z ogromnym zaangażowaniem, zachowując wszelkie standardy charakterystyczne dla zawodu jakim jest adwokat. Zapraszam serdecznie do kontaktu zarówno telefonicznego, jak i mailowego – ustalimy termin konsultacji, w których przeanalizujemy problem i znajdziemy odpowiedni sposób na udowodnienie swojej niewinności w trakcie postępowań. Zapraszamy, porozmawiajmy i znajdźmy najskuteczniejszy i najszybszy sposób na rozstrzygnięcie sprawy.

Przykłady prowadzonych spraw: